Marcin120

MARCIN MARCZAK

Założyciel klubu Ring3city oraz zawodowy bokser wagi średniej, boksujący pod przydomkiem „Express”. Niepokonany na zawodowym ringu – wygrał 11 pojedynków (w tym 5 przed czasem). Zdobywca pasa WBF Intercontinental w wadze lekko-średniej. Trener personalny z licencją (BBBofC). Duże doświadczenie zdobył na angielskich ringach, gdzie współpracował z wieloma świetnymi fachowcami z Polski, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii.

 

Marcin@ring3city.pl

tel. 531 601 356

WALDEMAR NAWROCKI

Instruktor boksu z licencją trenerską Polskiego Związku Bokserskiego. Swoją przygodę z boksem rozpoczął w latach siedemdziesiątych. Wieloletni zawodnik oraz trener legendarnego klubu bokserskiego Stoczniowiec Gdańsk. W ciągu 15 lat stoczył ponad 150 walk. Według Waldka „jak nie dostaniesz w nos to się nie nauczysz. Musisz to przejść, aby zrozumieć o co chodzi w tym sporcie”

 

Waldek@ring3city.pl

ROBERT ŚLESICKI

Instruktor muaythai z licencją Polskiego Związku Muaythai IFMA/WMC, posiadający stopień 4 Khan. Jako zawodnik wagi średniej startował w federacjach IFMA, ISKA, PZKB. Zdobywca Pucharu Polski 2007 IFMA. Zarówno amatorskie jak i zawodowe walki toczył na wielu galach międzynarodowych. Robert specjalizuje się także w przygotowaniu fizycznym, odnowie biologicznej i żywieniu.

 

Robert@ring3city.pl

tel. 507 226 279

ADRIAN DOMALEWSKI

Zawodowy bokser wagi półciężkiej 2-0-0. Kos 2. Instruktor boksu, czynny zawodnik, pasjonat pięściarstwa. Zawsze stara się przekazać mnóstwo pozytywnej energii i zmotywować do wysiłku.
Adrian przez 3 lata prowadził swój klub bokserski w Suwałkach.

 

adriandomalewski@o2.pl

tel. 517 424 597