Marcin120

MARCIN MARCZAK

Założyciel klubu Ring3city oraz zawodowy bokser wagi średniej, boksujący pod przydomkiem „Express”. Niepokonany na zawodowym ringu – wygrał 11 pojedynków (w tym 5 przed czasem). Zdobywca pasa WBF Intercontinental w wadze lekko-średniej. Trener personalny z licencją (BBBofC). Duże doświadczenie zdobył na angielskich ringach, gdzie współpracował z wieloma świetnymi fachowcami z Polski, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii.

 

Marcin@ring3city.pl

tel. 531 601 356

WALDEMAR NAWROCKI

Instruktor boksu z licencją trenerską Polskiego Związku Bokserskiego. Swoją przygodę z boksem rozpoczął w latach siedemdziesiątych. Wieloletni zawodnik oraz trener legendarnego klubu bokserskiego Stoczniowiec Gdańsk. W ciągu 15 lat stoczył ponad 150 walk. Według Waldka „jak nie dostaniesz w nos to się nie nauczysz. Musisz to przejść, aby zrozumieć o co chodzi w tym sporcie”

 

Waldek@ring3city.pl

TOMASZ LEWCZUK

Instruktor bosku. Pasjonat pięściarstwa i doświadczony zawodnik. Uczestnik wielu turniejów bokserskich : Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz turniejów międzynarodowych. Tomek od początku swojej przygody z boksem nieustannie poszukuje najlepszych metod treningowych i możliwości ich doskonalenia. Jego specjalność to trening pod kątem techniki, skutecznej defensywy oraz układanie taktyki pod walkę bez względu na poziom zaawansowania zawodnika.

 

Tomek@ring3city.pl

tel. 513520968

ROBERT ŚLESICKI

Instruktor muaythai z licencją Polskiego Związku Muaythai IFMA/WMC, posiadający stopień 4 Khan. Jako zawodnik wagi średniej startował w federacjach IFMA, ISKA, PZKB. Zdobywca Pucharu Polski 2007 IFMA. Zarówno amatorskie jak i zawodowe walki toczył na wielu galach międzynarodowych. Robert specjalizuje się także w przygotowaniu fizycznym, odnowie biologicznej i żywieniu.

 

Robert@ring3city.pl

tel. 507 226 279

MATEUSZ FERENS

Trener personalny specjalizujący się w treningu funkcjonalnym oraz ćwiczeniach siłowych. Szkoleniowiec Akademii Mistrzostwa Sportowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży fitness oraz ukończeniu licznych szkoleń Mateusz posiada wszechstronna wiedzę zarówno z przygotowania motorycznego, treningu prozdrowotnego, jak i dietetyki czy suplementacji.
O jego ogromnym doświadczeniu i wiedzy w pełni przekonacie się jednak dopiero na wspólnym treningu.

 

Mateusz@ring3city.pl

tel. 501679464